Lang Kjole Music Legs med Utringning

Lang Kjole Music Legs med Utringning

350,35 kr

Music Legs

Lang Kjole Music Legs med Utringning

350,35 kr

Lang svart kjole med utringning fra Music Legs.

Sikker betaling
30 dagers retur
100% diskret
Vi godtar:
Visa Mastercard PayPal Apple Pay Google Pay

Lang kjole Music LegsLang, svart og med utringning.

Dette er en lang kjole fra Music Legs i svart, med utringning.

  • Lang kjole
  • Svart farge
  • Med utringning
  • Music Legs
Lang svart kjole fra Music Legs med utringning

Det viktigste

Lang kjole Music Legs: dette bør du vite før du kjøper

Lang
Det er en lang kjole
Svart
Kjolen er svart
Med utringning
Kjolen har utringning
Music Legs
Merket på kjolen

Er den noe for deg?

Hvem er Lang kjole Music Legs for, og hvem er den ikke for

Passer for deg hvis…

  • Du leter etter en lang kjole i svart.
  • Du vil ha en kjole med utringning.
  • Du vil ha en lang kjole fra Music Legs.

Velg heller noe annet hvis…

  • Du leter etter en kort kjole. Denne er lang.
  • Du vil ha en annen farge. Denne er svart.
  • Du foretrekker en lukket kjole uten utringning.

Tekniske data

Tekniske data for Lang kjole Music Legs

Type
Lang kjole
Farge
Svart
Detalj
Utringning
Merke
Music Legs
EAN
4711168323431

Spørsmål

Vanlige spørsmål om Lang kjole Music Legs

Hvilke størrelser finnes Lang kjole Music Legs i?

Vi har ikke bekreftet hvilke størrelser som er tilgjengelige, eller hvilke mål de har.

Hva slags stoff er Lang kjole Music Legs laget av?

Vi har ikke bekreftet hva stoffet består av. Det er en lang, svart kjole med utringning fra Music Legs.

Hvilken farge har Lang kjole Music Legs?

Svart. Det er en lang kjole med utringning.

Hva er EAN-koden til Lang kjole Music Legs?

4711168323431. Med denne koden kan du finne akkurat denne lange, svarte modellen med utringning fra Music Legs.

Før vi publiserer denne produktsiden, kontrollerer vi at hvert tall står i kildene, og at alt den påstår, er underbygget. Produktsider som ikke består kontrollen, blir ikke publisert. Slik kontrollerer vi informasjonen ›

Produktsiden oppdatert 17. oktober 2026

Spørsmål og svar

Ingen spørsmål ennå. Vær den første til å spørre!

Still et spørsmål om dette produktet

E-posten din vil ikke bli publisert

/2000 tegn

Ingen spørsmål ennå

Vær den første til å spørre om dette produktet!

Anmeldelser

Slik fungerer anmeldelsene våre
  • Vi ber kunder som har kjøpt produktet om deres mening når de har mottatt bestillingen.
  • Alle kan også skrive en anmeldelse via skjemaet. Hver anmeldelse kontrolleres manuelt før den publiseres, og vi fjerner ikke en anmeldelse fordi den er negativ.
  • Kundenes bilder kontrolleres ett for ett før de publiseres.
  • Noen anmeldelser ble skrevet i en annen av butikkene våre og vises maskinoversatt.

Slik kontrollerer vi informasjonen ›

Skriv din egen anmeldelse
Du anmelder: Lang Kjole Music Legs med Utringning

Anmeldelsen din publiseres anonymt. Endre aliaset bare hvis du vil signere.

Minst 50 tegn.

Noen bilder kunne ikke legges til: bruk JPG, PNG, WebP eller HEIC på opptil 8 MB, maks. 3.

Vi publiserer bildene dine sammen med anmeldelsen etter at vi har gått gjennom dem manuelt. Vis bare produktet: ingen ansikter eller personopplysninger. JPG, PNG, WebP eller HEIC, opptil 8 MB per bilde.

loader
Laster...

check-circle Du har sendt inn anmeldelsen din til moderasjon.

exclamation-circle